Maison Plebiscito

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το διαμέρισμα Maison Plebiscito Νάπολη με 1 υπνοδωμάτιο απέχει σχεδόν 1 χλμ. από την Santa Chiara και 550 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Municipio. Το διαμέρισμα 50 τ.μ. Προσφέρει σύγχρονες ανέσεις, όπως Wi-Fi, και δημόσιο χώρο στάθμευσης που βρίσκεται κοντά.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και νιπτήρας για την άνεση σας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και πετσέτες στο μπάνιο.

Το διαμέρισμα Maison Plebiscito διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην κεντρική τοποθεσία 600 μέτρα από την Πιάτσα ντελ Πλεμπισίτο. Το Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο της Νάπολι απέχει σχεδόν 1,1 χλμ. από το διαμέρισμα Maison Plebiscito και 5 χιλιόμετρα από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΝάποΛης. Μπορείτε επίσης να φτάσετε στο Μουσείο Καποντιμόντε που απέχει 10 λεπτά οδικώς από το κατάλυμα. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό Κεντρικός Νάπολης που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Maison Plebiscito Νάπολη
Sunrise B&B
Τιμή μόνο για κινητά

Sunrise B&B

8.5
Έξοχο 267 σχόλια
53 μ από το κατάλυμα
USD 101 USD 91
ανά νύχτα
Vibra Napoli Apartament
Τιμή μόνο για κινητά

Vibra Napoli Apartament

9.5
Εξαιρετικό 77 σχόλια
100 μ από το κατάλυμα
USD 169 USD 152
ανά νύχτα
Plebiscito House Boutique
Τιμή μόνο για κινητά

Plebiscito House Boutique

6.6
Ευχάριστο 6 σχόλια
123 μ από το κατάλυμα
USD 162 USD 146
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    2,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Δωμάτιο με θυρίδες
    • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
    • Νεροχύτης στο δωμάτιο

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 20:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας15063049EXT1917,IT063049B4PQPLE2DG
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Maison Plebiscito;
      Το διαμέρισμα Maison Plebiscito βρίσκεται κοντά σε Castel Nuovo.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Maison Plebiscito;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Maison Plebiscito περιλαμβάνουν Πιάτσα Μπελίνι, San Lorenzo Maggiore Church καθώς και Parthenope University of Naples.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Maison Plebiscito;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Maison Plebiscito κοστίζει 369€.
    • ❓
      Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το διαμέρισμα Maison Plebiscito;
      Το διαμέρισμα Maison Plebiscito παρέχει δημόσιος χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • ❓
      Στο αυτό το διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Gran Caffe Gambrinus και Pizzeria Brandi και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Έχει Ίντερνετ στο το διαμέρισμα Maison Plebiscito;
      Ναι, το διαμέρισμα Maison Plebiscito προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Maison Plebiscito;
      Το διαμέρισμα Maison Plebiscito είναι 50 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    2,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Maison Plebiscito Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο